O skupině BEIJER REF - BEIJER REF

O skupině BEIJER REF

 

Beijer Ref Group vznikla v roce 1970, kdy Švédská kótovaná společnost Skrinet získává Švédskou velkoobchodní společnost, lídra v segmentu chladící techniky, AB  Kylmateriel.

 

Obchodní skupina  zaznamenává výrazný růst v roce 2004, ovlivněný akvizicí Elsmark Holding ApS, dříve dceřiná společnost Danfossu. Dále pak v roce 2009 další akvizicí velkoobchodní společností Carrier zabývající se chladící technikou a operující v Evropě a Jižní Africe. Získané společnosti umožnili  Beijer Ref plné pokrytí Evropského trhu, nyní působí na 24 trzích. Celkový počet zaměstnanců ve skupině činní téměř 1 800. Roční obrat se pohybuje kolem 900 milionů EUR. Beijer Ref Group je obchodní divizí společnosti G& L Beijer AB, www.beijers.com.

 

Dodáváme kompletní sortiment chladících a klimatizačních produktů, které jsou řešením jak pro domácnost tak i pro komerční a průmyslové aplikace. Náš úspěch je založen z osvědčených postupů z velkoobchodní a distribuční oblasti. Naše produktová škála má více než 40 000 položek dodávaných a skladovaných v mnoha zemích po celém světě.

 

 

Naše kvalitní výrobky jsou rozděleny do 3 hlavních oblastí. První z nich tvoří komerční chladící výrobky pro supermarkety, restaurace, potravinářské maloobchodní jednotky a podobné aplikace. Další oblast tvoří sortiment komfortního chlazení pro komerční a domácí užití, do kterého zařazujeme klimatizační produkty, které uživatelům zajišťují jak teplo tak chlad a vytváří tak tepelnou pohodu i mimo letní období. V neposlední řadě dodáváme také zařízení a produkty i pro sektor průmyslového chlazení. Zajišťujeme v případě potřeby poradenství, převážně u realizací velkých chladících center a kluzišť pro sportovní vyžití.

 

Další informace o Beijer Ref naleznete na stránkách www.beijerref.com

 

Napište nám

Jméno / Společnost:

Telefon:

E-mail:

Zpráva:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo:

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace