BEIJER REF Czech - BEIJER REF

BEIJER REF Czech

 

 

 

 

 

 

 

 

Švédská společnost G & L Beijer AB koupila prostřednictvím své obchodní společnosti Beijer Ref českou velkoobchodní společnost Fridanair působící v oblasti chladící techniky již od roku 1991.

 

fr

FRIDANAIR

 

Akvizice proběhla v červnu roku 2008, tím se společnost Fridanair s.r.o. stala dceřinou společností G & L Beijer Ref AB (dále jen Beijer Ref). Beijer Ref je největší velkoobchodní skupinou v Evropě působící v oblasti chlazení. Akvizice pro Beijer Ref znamenala rozšíření svého působení na Evropském trhu. Česká republika je osmou zemí východní Evropy, kde zákazníci mohou plně využít silné zázemí zahraničního vlastníka, který má tímto vytvořenou konkurenční základnu pro další expanzi.

 

 

 

 

BR

BEIJER REF

 

Začátkem roku 2012 došlo k přejmenování Fridanair s.r.o. na BEIJER REF Czech. s.r.o. a zároveň také ke změně sídla společnosti a to jak v Plzni tak i v Praze. Nové prostory plně uspokojují požadavky zákazníků i velké nároky na logistiku, skladování a technického vybavení v oblasti chladící techniky.

 

Prodáváme akreditované chlazení specialistům zabývajících se chladícími a klimatizačními systémy, které instalují a následně poskytují pravidelný servis koncovým uživatelům. Díky vynikající logistice, řízení zásob, plánování, skladové dostupnosti a komplexní dodavatelské síti jsme schopni dodávat výrobky a služby v čas. Vysoká úroveň technické způsobilosti, týmová práce v rámci celé skupiny, nám umožňuje realizovat téměř jakýkoli projekt a podpořit tak naše zákazníky na trhu. BEIJER REF Czech s.r.o. nabízí Vaší firmě pokročilou zákaznickou podporu v oblasti chlazení a klimatizace. 

 

Naše kvalitní výrobky jsou rozděleny do 3 hlavních oblastí. První z nich tvoří komerční chladící výrobky pro supermarkety, restaurace, potravinářské maloobchodní jednotky a podobné aplikace. Další oblast tvoří sortiment komfortního chlazení pro komerční a domácí užití, do kterého zařazujeme klimatizační produkty, které uživatelům zajišťují jak teplo tak chlad a vytváří tak tepelnou pohodu i mimo letní období. V neposlední řadě dodáváme také zařízení a produkty i pro sektor průmyslového chlazení. V případě potřeby zajišťujeme poradenství, převážně u realizací velkých chladících center a kluzišť pro sportovní vyžití.

 

Beijer Ref již tradičně reprezentuje přední světové značky na trhu. Mnoho let partnerství s dodavateli předních světových značek produktů zaručují efektivní systémy a spokojené zákazníky. Pro stálé zvyšování kvality musí výrobci, kteří chtějí dodávat Beijer Ref, prokázat vysokou úroveň kvality svých výrobků a technickou způsobilost.

 

Dosažený úspěch je kombinací vynikajících produktů, komplexních dodávek, schopnosti, dlouhodobých vztahů s našimi dodavateli, jen tak můžeme nabídnout svým zákazníkům více než konkurence.

 

Jsme odhodláni pokračovat nadále pro aktivně ve své práci, nabízet silné značky a širokou škálu produktů splňující požadavky trhu.

 

BEIJER REF Czech. s.r.o. je výhradním distributorem značek:

 

freddox – výrobky pro aplikace HVAC/R - topení, ventilace, klimatizace a chlazení

CUBO – SCM Frigo jednotky včetně jednotek pro CO2 aplikace

 

BEIJER REF Czech. s.r.o. je autorizovaný distributor celosvětově známých značek v segmentu chlazení:

 

Armacell, Bitzer, Danfoss, Frascold, Güntner, Halcor, Honeywell, Luvata, MAWI, Refco, SPX, Tecumseh a dalších

 

 

Napište nám

Jméno / Společnost:

Telefon:

E-mail:

Zpráva:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo:

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace