Beijer Ref získává Sinclair - Aktuality - BEIJER REF

Aktuality

Beijer Ref získává Sinclair

18. prosince 2020, 12.50 | Beijer Ref získává Sinclair s vlastní privátní značkou

 

HVAC je v současnosti trh s růstem, kde Beijer Ref zvyšuje své tržní podíly. Prostřednictvím akvizice 85 % akcií v Sinclair Global Group (Sinclair) s opcí na získání zbývajících akcií získává Beijer Ref další tržní podíly v rámci HVAC. Sinclair má centrálu v Brně v České republice s obchodními zastoupeními na Slovensku, v Maďarsku a Chorvatsku. Sinclair prodává klimatizaci a tepelná čerpadla do 25 zemí a většinu prodeje tvoří HVAC produkty vlastní značky Sinclair.

 

Roční tržby společnosti Sinclair dosahují 400 milionů SEK s dobrou ziskovostí a více než 110 zaměstnanci. Společnost a její značka jsou zastoupeny především ve východní Evropě, ale v posledních letech se etablují i ​​v západní Evropě, přednostně na německém trhu.

 

Strany podepsaly závaznou dohodu a převzetí je naplánováno na 31. prosince 2020. Sinclair bude zahrnut do finančních výkazů společnosti od 1. ledna 2021. Produkty Sinclair budou i nadále distribuovány a prodávány pod vlastní značkou se stávajícími prodejními kanály, ale bude také spuštěn na několika dalších trzích Beijer Ref.

 

Per Bertland, CEO Beijer Ref, komentuje: „Vlastní značky jsou důležitou oblastí zájmu Beijer Ref a produkty Sinclair budou silným doplňkem našeho stávajícího sortimentu. Sinclair je společnost se silným růstovým potenciálem, která přidává hodnotu naší skupině a posiluje naše investice do našich vlastních značek. Je potěšující, že se nám během současné pandemie podařilo dokončit tuto akvizici a těšíme se, že v budoucnu budeme pokračovat v rozvoji společnosti a značky na několika trzích,“ uzavírá Per Bertland.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Napište nám

Jméno / Společnost:

Telefon:

E-mail:

Zpráva:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo:

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace